Leto sa Bankerom 2014.

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/sknisorg/public_html/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/sknisorg/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/sknisorg/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/sknisorg/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/sknisorg/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/sknisorg/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

     Streličarski klub "Niš" se ovog vikenda pridružio akciji Banker radija "Leto sa Bankerom" u okviru koje će vršiti promociju streličarstva na niškim bazenima tokom leta.

 

     Naši prijatelji sa najslušanijeg niškog radija su nas i ove godine pozvali da im se pridružimo u okviru akcije "Leto sa Bankerom."

     Tokom leta, ili bolje rečeno tokom letnjeg raspusta, naš klub će vršiti promociju streličarskog sporta svakog vikenda sve do kraja avgusta. U okviru ove akcije posetioci bazena imaće prilike da saznaju nešto više o streličarstvu, našem klubu i imaće mogućnosti da se oprobaju sa lukom i strelom.

     Svake subote smo na vrežinskom bazenu, a svake nedelje na čairskom.

     Dođite da se družimo, bavimo sportom i uživamo pored vode u vrelim letnjim danima.